Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van szoptatós melltartód?...

Van szoptatós melltartód? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vettem de nem volt semmi értelme
2013. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vettem de nagyon hiányzott. Melltartó nélkül nem lehet megmaradni az elején, mert állandóan folyik a tej, átáztatja a ruhádat, mindent. Még így is elég sűrűn kell cserélni a melltartóbetétet. Az sem jó, ha szoptatsz, de leveszed addig, mert amíg az egyik melledből eszik, a másikból ömlik ki szintén a ruhára, babára, ágyra... Ezért tényleg nagyon hasznosnak tűnik. Én csak 1 hónapig szoptattam sajnos, de addig egyfolytában ömlött a tej, nem állt be semmiféle kereset-kínálat. Csak mire megvettem volna a szoptatós melltartót már nem kellett.
2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem érdemes venni. Semmivel sem jobb, mint a normál, és tartása sincs.
2013. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én vettem egyet sajnos nem sokáig tudtam használni de nagyon kényelmes volt.Igaz magyar varrás nélkülit vettem 6500ft-ért most meg 2000ft-ért nem tudom eladni...:(

Sajnos csak 3 hónapig tudtam használni,de tényleg nagyon kényelmes volt.

2013. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én is filózok rajta, hogy vegyünk-e egyet, mert valahol jó dolognak tartom, csak azt nem tudom, hogy praktikusabb-e mint egy sima egyszerű pamut melltartó, mert az van itthon... abból is "ki tudom venni" az egyik mellemet, vagy nem? :)

2013. aug. 1. 19:45
 6/16 anonim ***** válasza:
vettem, sajnos semmi hasznát nem vettem
2013. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Úgy sokkal jobb amíg szoptatsz le veszed a melltartót és az egyik melledhez textilt teszel
2013. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 1 évig szoptattam és hasznos volt. A régiekbe meg szoptatás alatt úgysem fértem bele (+melltartóbetét). A Müller drogériában van jó áron olyan, ami nekem bevált - talán egyet érdemes venni, többet meg akkor, ha szükséges.
2013. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy akkor beruházok egyre, mert -bár nem tudom, hogy jelent-e valamit- de már 20. hét óta van előtejem, elég sok. így nagyon bízom benne, hogy fogom tudni szoptatni a Babánkat.
2013. aug. 1. 21:13
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát kitudod venni egy nem szivacsosból, de akkor vagy alulról, vagy felülről nyomja a melledet (ugye amerre húzod), amitől nem tudsz rendesen szoptatni.
2013. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!