Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek, ha a tápot...

Mi a véleményetek, ha a tápot enyhe kamillás teával keverem össze?

Figyelt kérdés

próbálta már valaki?

ezt ajánlotta az egyik ismerősöm, hogy a kicsinek segít a bélflóra működésében, székletben!


2009. okt. 25. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!szerintem külön adj neki egy picit,én is úgy csináltam...felesleges összevegyíteni és szerintem nem is szabad,...
2009. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Széklet problémákra tényleg segít.

DE egyrészt nem adható minden nap, másrészt én nem keverném.

Inkább 1 dl vízbe rakj kamillát + 2 kk. cukrot! Az majd segít.

A bélflórán viszont nem, sőt!

Arra én inkább Normaflore-t adnék.

2009. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem keverném össze. Nekem azt tanácsolta a védőnő, hogy először lehetőleg reggel, éhgyomorra adjak 50ml langyos kamillateát egy kávéskanál szőlőcukorral összekeverve, majd ezután etessem meg! Valóban bevált, még aznap lett széklete, csak arra kell vigyázni, hogy nem szabad a kamillateát rendszeresen adni, mert kiszárítja a bélbolyhokat és az ismét székrekedéshez vezethet!
2009. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!