Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy mellből? Elképzelhető az,...

Egy mellből? Elképzelhető az, hogy az egyik mellem nem termel tejet, míg a másik igen? Lehet így normálisan szoptatni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet!Én 6 hónapig 2 mellből szoptattam, aztán a lányom úgy gondolta nem kell neki a bal!Így csak és kizárólag a jobb cicimet szívta még másfél évig!Addig a bal elapadt!
2009. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.3 hós a fiam a jobb mellemből ma nem tudott 80-nál többet szopni, a balba pedig van tejci.... nagyon elkeseredtem, hogy elmegy a tejem...
2009. okt. 25. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az én babóm 7 és fél hónapos és csak a balból eszik. Sajna a másik mellem így fele akkora lett, de én nem bánom.
2009. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, de azért amíg elfogadja a a másikat is, tedd rá. Lehet, hogy még újra beindul. Ha egy picit is ki tud belőke szopizni, az is jó. Ne menjen veszendőbe, akármennyi is van benne. De ha egyáltalán nem akar belőle szopizni, akkor nem kell erőltetni.
2009. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen elképzelhető. Ha van rá időd, akkor szoptatás után próbáld meg fejni a ciciket, hátha beindul a másik is.

Én a bal ciciből szoptattam és a jobbat fejtem neki pótlásként. De ha neked elég ami az egyik ciciben van, akkor nem kell aggódjál. Max esztétikailag nem mutat úgy a dolog.

2009. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!