Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menzesz alatt megváltozik a...

Menzesz alatt megváltozik a tej íze?

Figyelt kérdés
A babám 3 perc szopi után felsír, kiköpi a cicit, majd kapkodja a fejét a bimbó után...Amíg jól nem lakik, percenként felsír. Mi az oka?
2009. okt. 26. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen megváltozik sajnos...nálunk ezért nem kellett már cici...5hónapig ment csak...

2009. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is nyűgösebb olyankor, és kevesebb a tej is, de szerencsére nem fordult el tőle, és ha vége van a havinak, több lesz a tej is.
2009. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam kicsit, hogy visszaáll minden a normál kerékvágásba ( 1 hónapig) .
2009. okt. 26. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elutasított a cicit, amikor megjött először (szülés utáni 2. hónapban). 5napig fejtem és próbálkoztunk, végül sikerült visszaszoknia. Igen megváltozik az íze, de azóta nem volt elutasító szerencsére. Ne add föl, próbálkozzál. Ha nem sikerül fejjél amíg meg van, utána próbáld visszatenni a cicire.

Sok sikert!

2009. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!