Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a velemenyetek napi 1...

Mi a velemenyetek napi 1 kaverol szoptatas alatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ mekkora adag , 1 dl, vagy 1 liter :) Na jó, tudom, valószínű kis adagról van szó. Az nem ártalmas!

2009. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam inni,de csak reggel.Így ha bezavarna,akkor sem az éjszakánk megy rá.Szerencsére nálunk nem okoz problémát.

Idd jó sok tejjel hígítva,biztos nem lesz baj nálatok sem.

Szép napot!

2009. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én napi 2-t ittam, laza kávé kis tejjel. A babámat abszolút nem zavarta. Ki kell próbálni.

Egyszer ittam vendégségben egy erősebbet, az meglátszott a babámon, 1 órával később aludt el, de a saját főzésűvel nem volt gond.

2009. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak reggelente iszom, és jó sok tejjel! Nálunk szerencsére nem zavar be. A csoki viszont igen! Hascsikarás, álmatlanság, sokat szenvedtünk tőle! Pedig édesszájú vagyok!:(
2009. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minden reggel fél liter tejeskávét iszok, semmi baja tőle a kis álomszuszékomnak - most is a délelőtti alvását nyomja, 7 hós
2009. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán mehet, már a kórházban is lehetett kérni reggelire, azt mondták nem lesz semmi baja tőle.
2009. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én néha hármat is ittam, ha kemény éjszakánk volt, nem lett baj, igaz 21 hónapos és imádja a kávét, ő is minden reggel azt kap, csak kölyökkávé formában, koffein nélkül, cikóriából :-)
2009. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!