Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hordjátok egész nap a szoptató...

Hordjátok egész nap a szoptatós melltartót?

Figyelt kérdés
nekem kényelmesebb melltartó nélkül-nem fog utána megereszkedni a mellem?
2013. aug. 8. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a melletartón og mulnia az hogy a melled mennyire sinyli meg a szoptatást. A legtöbb nőnél nem ugy ereszekedik meg hanme az van hogy már nem olyan tömör az állaga mint elötte hanme ahogy kifogy a tej ott marad az üres rész és ettől lesz plötyi. A nők 99%-nak csunyább lesz a melle a szoptatástól, de ez igy van, ilyen a fizika mivel elvileg a melle a szoptatás miatt van, de esztétikai okból ahogy a fejlett társadalomban van, elvileg nem kéne legyen semmilyen kapcsolatban a nemiséggel.
2013. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kényelmesebb melltartóval, és az én méretemben kell is. De ha neked jobb nélküle, akkor ne hord, az ereszkedés sajnos adottság kérdése, de változni fog.
2013. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második gyerekemet szoptatom, és soha nem hordok melltartót. Egyszerűen nem bírom elviselni. Amíg nem állt be a tejmennyiség, addig szűk topokat hordtam, és oda tettem tisztasági betétet, azőta, hogy nem ereszt, semmit. 37 éves vagyok, és nem lógnak a melleim, még most szoptatás alatt sem, persze azért nem olyanok, mint 20 évesen, de nem panaszkodom.

Tehát az én példám alapján attól nem fognak lógni a melleid, mert nem hordasz melltartót, persze nekem alapból kisebb melleim vannak.

2013. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:) Nem a szoptatós melltartó támasztásától fog "nem lógni" a melled! Tényleg lakat kérdése, nem melltartó. Én el nem tudtam volna képzelni az életemet szoptatós melltartó nélkül, komfort érzetemnek kellett, hogy a melltartóbetét is felfogjon minden cseppet, stb. Nincs nagy mellem, nem azért hordtam,hogy tartson :) Teszem hozzá, nekem szinte semmit nem nőtt terhesség-szoptatás alatt a mellem, szoptatás befejeztével sem változott szinte semmi! Én legalább is nem veszek észre semmi változást, régi melltartóimat hordom, mint régen.
2013. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!