Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2hónapos a babám, nagyon...

2hónapos a babám, nagyon kevés tejem lett miután korházba kerültünk a picivel, bizonyára stresszeltem és csökkent a mennyiség. Ezért sajnos tápszert is kap. Sőt főként tápszeres lett. Hogyan tudnám visszahozni a tejem?

Figyelt kérdés
bármit megteszek csak hogy visszajöjjön! mellre teszem mindig de látom hogy kevés neki, sír is pár szívás után.iszom a laktoherb teát, próbálok fejni géppel meg kézzel de alig jön ki valami. mi az a 7-7, 5-5 ... fejés?
2013. aug. 13. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

sokaknak segített, egy próbát megér szerintem, ha ennyire akarod.

Sok sikert!

2013. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól csinálod! Sok sok összebújás, nyugalom (!), és soksok szoptatás, még ha nem is eszik igazából:D Az a fejés úgy működik hogy pl 7 percig fejed a bal melled, aztán 7 percig a jobbat. Aztán 5 perc bal mell, 5 perc jobb. És így tovább 3-3, 2-2, 1-1. De azidő alatt folyamatos pumpálás ahogy pici szívná.
2013. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A laktoherb teát melegen idd!

Az is fontos mit eszel, hisz abból lesz a tej!

Tartalmas ételeket kell enni, reggelire 2 szelet kenyér feltéttel, zöldséggel , tízóraira keksz, ebédre tésztás, burgonyás étel hússal, uzsonna kekesz gyúmölccsel, süti, vacsi megint kenyér.

Nekem sem volt sok tejem, több tápot evett mint szopizitt, a gyerekorvos javasolta ezt az étkezést, s most csak anyatejes, és nagyon szépen heti 30 dékát hízik. 3 hete ott áll a táp bintatlanúl, és még naponta fejni is tudok 60-100 Milit, amit elrakok a fagyóba!


Szintén 2 hónapos:)

2013. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a pótlást és a lefejt tejet szoptanít készülékkel add, ne cumisüvegből, keress rá neten, kérdezd a védőnőt, vagy szoptatási tanácsadót, kölcsönözz, vagy csinálj házilag hasonlót, a lényeg, hogy ne cumisövegől, és hogy a baba a cicin legyen sokat. plusz amiket előttem írtak.

(nekem 7 hetes koráig 90% tápszeres volt, de első héttől ezzel kapta, aztán visszajött a tej)

2013. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a görögszénamag kapszula segített. Laktoherb teát ittam 5 hetes koráig de csak a baba hasa fájt tõle. Egy hete szedem a görögszénát és annyi tejem van hogy folyik...
2013. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!