Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy kell inni a szopis teát?...

Hogy kell inni a szopis teát? Mennyiz kell inni 1 nap? Lehet izesiteni? És ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy liter/nap, és lehet ízesíteni mézzel, de az csak hízlal :-), szóval nem célszerű. Egyébként én ittam, mégis csak 2 hónapig tudtam szoptatni. Szóval szerintem, ez az égben dől el :-(. Egyél, igyál sokat, szerintem nem a szopitea a lényeg. Az csak léleknyugattó :-)

Egy 13 hónapos kislány anyukája

2009. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem segített. Napi egy pohárral (2dl)ittam ebben egy filter. És Édesítőszert meg citromlevet tettem bele. (1-1 tk.)Egy nap után már érezhető volt a hatás. Reggelre már le is tudtam fejni a tejcit. Én a mecsek tejszaporító teát ittam. csak ajánlani tudom.

2009. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget:) Remélem használni fog.Van tejem csak félek h nem lesz elég és inkább tutira mennék:))Cukorral nem lehet édesiteni?Amugy rossz az ize ha nem izesitem?
2009. okt. 27. 23:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem irni h nálunk az estékkel van baj akkor már nem nagyon van tejcsim
2009. okt. 27. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:

De lehet cukorral is édesíteni, de egyébként nem rossz íze van. Ki hogy áll hozzá. Akkor azt ajánlom hogy 2x igyál egy nap. reggel este, majd meglátod hogy hogy használ. Bár nekem is estére nincs tejem, én úgy csinálom, hogy amit lefejek reggel azt odaadom este lefekvés előtt, utána még szopika... aztán alvás

a második voltam.

Sok sikert :)

2009. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. okt. 28. 08:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet cukorral édesíteni, de jobban jársz helyette a mézzel. A finomított cukor csak hizlel, a méz meg ráadásul el is lát egy csomó hasznos anyaggal, pláne ebben anyálkás időben jól jön a plussz védelem a megbetegedés ellen!
2009. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én 1 liter teába 3 filtert tettem.Édesítővel és citrompótlóval ízesítettem.Én csak hidegen bírtam meginni-úgy még izlett is-és beletöltöttem 2db 0.5 l-es flakonba.Az egyiket eliszogattam de.a másikat estefelé.Nekem használt.
2009. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget
2009. okt. 28. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!