Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptatás alatt szedett...

Aki szoptatás alatt szedett gyógyszert (pl: Cerazette), mikor jött meg a gyógyszer befejezése után először?

Figyelt kérdés
Én már egy hónapja nem szedem a Cerazette-t. A nőgyógyászom azt mondta, várjam meg az első menstruációt és úgy fogjak hozzá a régi gyógyszerem szedéséhez. Meddig kell várjak? Kb a babám 8 és fél hónapos koráig fejtem még a tejem, és majdnem 9 és fél hónapos koráig szedtem a gyógyszert (még azt a levelet befejeztem). Most már 11 hónapos a babám és még mindig nem jött meg.
2013. aug. 15. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs,a kerdesed nem tokeletesen ram vonatkozik,mivel en meg nem szültem.De Cerazettet szedek.A gyogyszer tajekoztatojaban is benne van,hogy emellett a tabletta mellett elmaradhat a verzes.Tudom,más a helyzet egy meg nem szult nonel,de amiota en ezt szedem,azóta nincs verzesem. Szoval emellett ez elofordul(hat).Kerdezd meg sz orvosodat errol.
2013. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a választ, ezt én is tudom, amit írtál, orvosom is mondta. Többek között ezért sem jött meg, míg szoptattam. De már lassan 2 hónapja nem szoptatok, 1 hónapja nem szedek semmit és még nem jött meg. Az érdekelne, hogy másnál ez hogy alakult...Én meg azt várom, hogy jöjjön már meg, hogy szedhessem a régi gyógyszeremet. Azért ment a zöld kéz, minden válasz érdekel! :)
2013. aug. 15. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!