Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hónapos a babám. Szoptatás...

6 hónapos a babám. Szoptatás alatt milyen dózisban tudnék nyugtatót szedni, ha muszáj?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szükséges,többet árt,ha nem szedek. Aki szedett,annak a tanácsát várom. Frontin legenyhébből,mennyit szedhetnék be?

2013. aug. 15. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Miért kell szedned? Másként nem tudod "lenyugtatni" magad? Esetleg homeopátiás cuccok, vagy vmi teák?
2013. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
ezt a gyerkorvossal vagy a háziorvossal aki felirja neked azzal ebszéld meg. Szeritnem jobb lenne ha már inkább abbahagynád a szoptatást ha muszáj szedned, fél év már jó idő a szoptatásból. nem lesz semmi ha leválasztod.
2013. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos semennyit, nekem még köhögésre sem adtak semmit.
2013. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 salvadorina ***** válasza:
100%
Semennyit nem szedhetsz, maximum homeos szereket. Ha nincs más megoldás, akkor hagyd abba a szoptatást, 6 hónap is már nagyon sokat számított. Hiába szednéd a leggyengébb Frontint, a babának az a pici is nagyon sok, függővé válhat.
2013. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Magne B6 is feszültségoldó,az nem jöhet szóba,gyenge?Szerintem egy próbát megér,és azt szerintem szoptatás ideje alatt is lehet.
2013. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sedatif PC-t próbáld! Nagyon jó. És próbáld kerülni, az életedből kiiktatni a bajok forrását.

Sok sikert!

2013. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neurológushoz(ideggyógyász) menj el , ír fel receptre olyat és annyit amennyit lehet, így találomra ne szedj be semmit szerintem. Ha megteheted magánhoz. Hol laksz? Ezt írhatod privibe is.
2013. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sarvar fele.
2013. aug. 16. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
MINDENKÉPP A GYEREKORVOSSAL BESZÉLD MEG,HA KELL SZEDNED ANTIDEPRESSZÁNST!! ( Akörzeti,és a nögyógyász nemértenek hozzá ennyire jól,mint a neonatológusok! )
2013. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!