Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ismeroseid kozott tobben...

Ismeroseid kozott tobben vannak azok akik szoptatnak vagy azok akik tapszereznek?

Figyelt kérdés

Elegge sok mindenkitol hallom, hogy mar az elso napokban kellett potoljanak aztan az elso 1, max. 2 honap "kinlodas" utan mar csak tapszert kap a baba.

Elegge szomoru, nem?


2009. okt. 29. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer csináltam itt egy mini felmérést, és nem volt összefüggés a császáros szülés és a nem-szoptatás között. A császárosoknak max később lövell be a tej, ennyi. Mindjárt belinkelem az eredményeket.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én szerencsére a környezetemben sem tapasztalom, hogy ez jellemző volna, egy ismerősöm ad tápszer a babájának, de ők majdnem ott maradtak toxémia miatt, császár lett, most meg napi 2 marék gyógyszit kell szednie, így kizárt a szoptatás.

2009. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeresek vannak többen.
2009. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Szoptatósok többen vannak.
2009. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
tápszeresek
2009. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tápszer
2009. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuto van összefüggés a császár és a szoptatás között. Nem arra gondolok, hogy később lövell be a tejcsi. Kórházban feküdtem szülés előt kényszerből egy hónapig, s jópár anyukát láttam küszködni a szopival. Ők 1 kivételével mind császárral szültek, de a kivételnek egy napon belül megoldódott a problémája. Ő mai napig szépen szoptat, a többieknek már rég nincs tejük és MIND tápszeresek.

Én majdnem rendesen szültem, de komplikáció miatt császár lett a vége. Az én fiam sem szopik rendesen, állandóan fejnem kell a tejet, mert hál'Istennek van bőven. De a cic neki=megnyugvás. Csak cumizik rajta.


De az is lehet, hogy ott lett elrontva za egész, hogy ahol én szültem (Nyíregyháza), nagyon hamar elkezdik a csecsemőosztályon a kicsiknek adni a pótlást, s persze a sima nagy lyukú cumisüvegből, mert abból hamar kiürül az adag, s emiatt cumizavarosok lesznek a babák, s előbb-utóbb marad a cumisüveg. Én 5 hétig próbálkoztam mindennel, de kiskanállal, vagy pohárból nem eszeik a kicsim.

Így szoptatom 20percig,majd anyatej-pótlást kap üvegből. Naygon macerás, de csinálom, míg bírom, s míg lesz tejem, mert Neki ez a legjobb táplálék.

De ha véletlenül tápszeres lesz, az sem lesz tragédia, én is és a 3 tesóm is azon nőttünk fel, s semmi bajunk, maximálisan erős az immunrendszerünk.

2009. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!