Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem terheli meg a baba gyomrát...

Nem terheli meg a baba gyomrát-ha ritkábban kap enni?

Figyelt kérdés
1hónapos a babám-a doktornő 4óránkénti etetést javasolt,mert,hogy "sokat hizott"-és,hogy éjjel ne is egyen-ki kell birnia 6ig 11től-de nem fáj a pocakja,ha egyszerre sokat eszik?
2013. aug. 23. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "ki kell bírnia"? 4 hetes! Én akkor etetném, amikor éhes. Mi az a sokat hízott? Mennyit? Erősen kétlem, hogy elhízna az anyatejtől egy 4 hetes baba, akinek akkorka pici gyomra van, hogy alig fér bele valami. Én nem fognám vissza az etetését csak azért, mert nem illik a papírforma szerinti súlyhatárba. Ráér a súlyával akkor foglalkozni, ha nagyon eltér és idősebb. 4 hetes babánál tőlem mondhatna a doki, amit akar. Örülnék, hogy rendesen eszik.
2013. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez a doktornő!! Anyatejjel nem lehet túletetni a babákat. Ezzel csak azt érheted el, hogy kevesebbet hízik, éhes lesz és sírni fog a baba, neked pedig apadni kezd a tejed. Jaj, ne tedd!
2013. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már be is lázasodtam-csomós a mellem a ritka szoptatástól...
2013. aug. 23. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Álljon meg a menet! Kinek akarsz megfelelni? A nem túl korszerűen gondolkodó doktornődnek , vagy az egy hónapos babádnak?

Légy büszke rá, hogy anyatejjel tudod táplálni a babádat és ilyen szépen fejlődik, és csak az ő igényeit és a te tested jelzéseit vedd figyelembe. Ez a gyors gyarapodás általában addig tart, míg a baba megduplázza a súlyát, utána lassul.

A doktornő pedig mit tehet, ha szépen hízik a babád, semmit.

2013. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!