Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás befejezése után...

A szoptatás befejezése után könnyebben mennek le a kilók, vagy ugyan úgy meg kell szenvedni velük?

Figyelt kérdés
8 hónapos picim még szopik, remélem még hosszan fog, de a plusz kilók így rajtam maradtak, ezért érdeklődöm.
2009. okt. 30. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia én három lányzót szültem és mindig rajtam maradt a felesleg majd most nekiállok uszni szoptatás mellett attól majd alakulok valamerre remélem:))
2009. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 21 hónapja szültem, már csak pici tejem van, nem nevezhető igazi szoptatásnak pár hete. A kilók viszont masszívan maradtak. Van, aki pont a szoptatástól tud lefogyni. Nekem intenzív mozgásra lenne szükségem, ha lenne mikor és nem lennék már eleve hulla fáradt. A gyereket sem tudom kire bízni, max, ha a párom hazaér, akkor rá, de olyankor már öreg este van... hát, nem tudom, valamit nekem is ki kell találnom, egy tizestől szívesen megszabadulnék.
2009. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Ha majd már nem szopik a babám én is nekiállok valaminek, mert ez így nem maradhat... borzalmas. :-(

2009. okt. 30. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor mászik na akkor akinek nem megy le kg, az tényleg sokat eszik!annyi odafigyelés, nehogy baja legyen mikor tanul menni minden érdekli.. na akkor én fogytam rendesen.
2009. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!