Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyalogoljak vagy várjak még...

Gyalogoljak vagy várjak még vele? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés
7 hós a kisfiam még mindig CSAK szopizik.A terhesség alatt felszedtem 20kilót .Szeretnék megszabadulni tőle, de nem merek intenzíven sportolni nehogy elapadjon a tejem.Van itthon futópadom még 3-4éve vettük.Már 2x sikerült lefogyni 6-7 kilót úgy h dombmagasságba állítva gyorsan gyalogoltam, persze úgí h a pulzus 150-160körül volt és ezt minden nap!na ezt most nem merem mert szoptatok.És ha 2-3naponta csinálnám?Szerintetek?Nagyon zavar a súlyom, egy régi ruhám se jön rám.Belevágjak v várjakmég?
2009. okt. 31. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem 2-3 naponta nyugodtan csinálhatod a tornát. De ha nem vagy benne biztos, kérdezd meg a védőnődet.
2009. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy ne legyen izomlázad, mert attól megváltozik a tej íze (tejsav termelődés miatt), tehát ha nagyon kicsivel kezded, és azt növeled lassan, fokozatosan, akkor nem gond. És persze figyeld, hogy mi történik a tejmennyiségeddel, és ha baj lesz, még mindig leállhatsz... Jó mozgást!
2009. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 hós volt a fiam, amikor tornázni és futni kezdtem. Most 13 hónapos és még mindig szopik (6 hónapig kizárólag).

Remélem megkaptad a választ:))

2009. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tornázzál! Nem fog hirtelen elapadni a tej! Ez valami bugyuta tévhit. Ha mégis észrevennél valami változást, mind a mennyiségre, mind a minőségre vonatkozva, legfeljebb másnaptól nem tornázol.

Én a szülés után 6 héttel kezdtem tornázni, minden nap, rendszeresen. Semmi baja nem volt a tejemnek, rengeteg volt. 10 hónapig szoptattam, más miatt hagytam abba a szoptatást, nem azért mert elapadt volna a tornától.

Akár futhatsz is, gyalogolhatsz is!

2009. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek!!Megnyugodtam egy kicsit!Ma el is kezdem!:) Csak bírjam szusszal....:)
2009. nov. 1. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!