Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik nem tudják szoptatni a...

Akik nem tudják szoptatni a babájukat, de fejik a tejet? Mennyi tejcsi jön egy-egy melletekből a fejés során?

Figyelt kérdés

Mi másfél hetesek vagyunk (császároztak). Én kézi mellszívót használok és van amikor csak 30ml de van hogy 50-60ml is lejön egy-egy mellemből alkalmanként. Nekünk szükség van hozzá pótlásra is mert ez kevés a babámnak. Fog ez változni...

Ja és kb. a 6. napon lövellt be csak a tejem.


2009. okt. 31. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is fejtem elejétől fogva. Először csak 30-40 ml-t tudtam fejni. Most 3 hónapos a baba és reggelente már 360-380 ml-t fejek le, napközben pedig 200-220-at. Úgyhogy szépen növekedett a mennyiség napról-napra. Én is császáros voltam.

2009. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de szoptattál mellette? Mert az én fiam nem szopizik és attól félek így elmegy a tejem. Milyen gyakran fejted?
2009. nov. 1. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az elején csak 30-40ml jött le, most meg változó:reggel, délelőtt és még du 3körül is 80-120 ml/cici, de este és éjfélkor alig bírok jkiüszködni 50 ml-t. Pedig van tejcsi, csak nem bírom kiszívni. Mellszívóval abszolút nem megy olyankor, marad a kézi fejés este.

Amúgy én szoptatok mellette(pontosabban nagyon rsoozul szopik a fiam, ezért a lefejt tejjel kell pótolnom).

Remélem, még sokáig tudom így etetni. Én is császáros voltam.

Ja, s kb 4 óránként fejem, de reggel van, hogy 6-7 óra is eltelik, mert a babámnak rendszeresen a reggel fél7-es etetésnél van irtó hasfájása, s mindig nyűgös min. 9-ig. Így csak utána tudok fejni.

2009. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:mi 5 hetesek voltunk szombaton.
2009. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!