Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejserkentés biztos módja?

Tejserkentés biztos módja?

Figyelt kérdés
Utóbbi napokban azt veszem észre mintha egyre kevesebb lenne a tejem, és szeretném még időben megállítani ezt a folyamatot. Sok folyadékot iszom, ez nem lehet gond, nem is vagyok egy stresszes típus. Érdekelne, hogy mi az ami tényleg használ?

2013. szept. 3. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyakoribb szoptatás.
2013. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legjobb tejserkentó a baba szopizása, ha fogy a tejci, szoptass sűrűbben.
2013. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valtozatos,gazdag etrend, pl. Tartalmas levesek.

En ittam karamalz soritalt is. Illetve a homeopatias bogyo is segitett. Egyebkent vannak napok, amikor kevesebb a tej, talan a szervezet pihen egy kicsit...

De ami TUTI tejserkento, az maga a baba :-)

Minel tobbet szoptatsz, annal tobb tejed lesz.

Remelem segitettem!

2013. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a baba vagy a párod szoptatása sűrűbben.
2013. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

baba szopik szinte 3 óránként, azzal nincs baj. Teljesen kiüríti a cicijeimet, de eddig sokkal több jött belőle mint mostanában, és úgy látom ez nem elég neki :(

Tápszert csak végszükség esetén szeretnék neki. Teákról azt hallottam nem valami megbízhatók, esetleg nincs vmi biztosabb természetes tabletta?

2013. szept. 3. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a More Milk kapszulát szedtem az első babámnál.

Ha 3 óránként szopik a baba és kevés neki, akkor átmenetileg szoptasd 2 mellből, illetve ne 3 óránként, hanem akár óránként.

Nincs az a csodaszer, ami jobban beindítaná a tejet, mint a szopi. Ha kevés a tejci, akkor akár egész nap lógjon rajtad a baba, pár nap alatt beáll a kereslet kínálat.

2013. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia,6. Vagyok. En homeopatias bogyot szedtem, neve: urtica urens 5ch. Nekem ez mar fel nap utan hatott, igy nem is szedtem vegig a kurat, mert nagyon bedurrantotta a ciciket :-)
2013. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma elmentem beszerezni more milket, majd lehidaltam, hogy milyen ára van. De egy aranyos kis nő volt a brendonban, aki mondta, hogy van egy jobb terméke tejserkentésre, ami édeskömény és ánizs hatóanyagot tartalmaz, így végülis ezt vettem meg. Remélem be is válik, ha nem akkor megyek tovább homeós bogyó és more milk irányába. Köszönöm a sok segítséget :)
2013. szept. 4. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:

A more milkben gorogszena mag van nagyreszben.

En kulon vettem gorogszena kapszulat bioboltban es azt szedem es surubben szoptatok.

Ami me nekem bejott (szoptatasi tanacsado javasolta).

Szopizzon egyik cicibol amennyit ker, utanna bufi, atpelenkazas stb es utanna a masik cicivel kinald meg.

Kovetkezo szopinal a 2. Cicivel kezd es ugyan igy csinald.

En minden szopi elott kicsit atmaszirozom a melleim +este a zuhanyzasnal is meleg viz alatt.

2013. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!