Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet hogy még minidg...

Hogy lehet hogy még minidg van tejem?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve nem szoptatok,de semennyire,és még mindig ha megnyomom a cicim jön a tej. Nem kellett volna már elapadnia?
2009. nov. 1. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
én két hónapja nem szoptatok, és már alig jön valami (14 hós volt a fiam, mikor leálltunk). Úgy látszik, ez is egyénfüggő. Biztosan elapad előbb-utóbb.
2009. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változó, van akinek évekkel később is még jön tej. Ha nem fáj a melled, vagy nincs más panaszod, akkor nincs teendő, majd elmúlik, egyéb esetben fordulj orvoshoz.
2009. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is még szopi után egy évvel is volt benne tej. Amikor fújtam az orrom, és osszepréseltem a cicijeimet, akkor csordult ki pár csepp belőle. Én is meglepődtem, de semmi bajom nem volt tőle. Nem volt csomós, és nem fájt. Most a második gyerkőcöt szoptatom és minden rendben van. Van tejem bőven, nem csomósodott vagy gyulladt be. Ha zavar, akkor van rá homeos bogyó, ami elapasztja. Bár én még nem használtam, úgyhogy nincs benne tapasztalatom.
2009. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!