Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatási időszakban csinálna...

Szoptatási időszakban csinálnak rákszűrést?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam és még szopizik . Már két dokinál is voltam , de mindkettő azt mondta hogy nem csinálnak rákszűrést ha még szoptatok, mert bezavarja az eredményt.De amúgy meg sem viszgáltak. 2 éve lettem állapotos, akkor csináltak utoljára! És mi van ha még 1 évig szopizik a fiam akkor addig nem csinálják meg??Lehet ha nem az sztk-ba megyek hanem maszek akkor lehet???!!
2009. nov. 1. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos a lányom még szopik ő is 1 nap 3*,1 hete voltam rákszűrésen nem volt ilyesmiről szó!
2009. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,

nekem se csináltak rákszürést amig szoptattam,

ráadásul az egyik mellemben csomók voltak, paráztam is rendesen, de nem mehettem el mammográfiára, UH-ra is csak azért küldött a doki, mert kissé felemeltem a hangom.

szoptatás után amikor végleg elapadt a tej(7-9 hét) eltűntek a csomók, a mammográfia se mutatott ki semmit

17 hóig szopizott a fiam, azért választottam el, mert nyár elején, a játszótéren is a pólóm alá nyúlkált, hogy ő akkor most szopit kér

2009. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mind a két babám után a 6hetes kontrollnál már megcsinálta a dokim.

Lehet hogy St

2009. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi véletlenül elküldtem...

Szóval lehet hogy az Sztk-ban nem szeretnek annyira dolgozni... Én megpróbálnám a helyedben a maszekot.

2009. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem megcsinálták, és a barátnőimnek is, pedig mások az orvosaink.
2009. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Azt hiszem elmegyek maszekba egy harmadik dokihoz és megbeszélem vele a dolgot. Azért kiváncsi vagyok mit fog mondani hogy az sztk-ban miért nem lehet megcsinálni ha máshol, másoknak lehet.
2009. nov. 2. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hetes kontrollnál csináltak pedig nem a fogadott orvosomhoz mentem vissza csak az sztk-ba.Nem értem miért nem csinálták meg mert azt nem befolyásolja a aszoptatás...
2009. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!