Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik szopi póz vált be a...

Melyik szopi póz vált be a legjobban? 3 hós babát hogyan érdemes a legsikeresebben szoptatni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 2,5 hónapos, eddig majdnem mindig ülve szoptattam, de most pár napja fekve, és úgy tűnik neki is jobban tatszik. De szerintem függ a babától, meg a melled méretétől is. De ez csak tipp.

szia

2009. nov. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4,5 hós a lányom, de kezdetektől fekve szoptatok (ritkán volt kézben szopi alatt). az első két gyermeknél is ez vált be, és így a gátat sem terheled annyira. ha meg elalszik közben, akkor nem kell mozgatni.
2009. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha netezek, vagy eszek közben, akkor ülve, egyébként fekve.
2009. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a fekve póz jött be. Te jó ég, hogyan lehet evés vagy netezés közben szoptatni? :)
2009. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak előtte el kell készíteni a szendvicset, magam mellé rakni a laptopot :)
2009. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is 3 hónapos a babám.

Az én babám fekve eszik /majdnem mindíg.../

Csak akkor eszik a kezemben,mikor nagyon nyűgős,és nem kezd el enni,mert nagyon éhes,vagy fáradt... /ez nagyon ritka /De már volt 2 alkalommal olyan is,hogy extra fáradt volt,és még a kezemben sem kezdett el enni,csak sírt,mikor a szájához raktam a cicimet,így felálltam,és elkezdtem járkálni vele...Na úgy már jó volt neki...:)

2009. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szervusz!

Ahogy neked kényelmes!Szerintem ez a legfontosabb a szoptatásnál.A baba amúgyis addig eszik amíg el nem múlik az éhsége.:-)

Véleményem szerint:Kényelmes nagy fotel, ahol van kéztámaszod és fejtámaszod.Én spec így szoptattam...láb felhúz, így ki vagyok támasztva,kényelmes és néha bizony még el is bóbiskoltam.(Nem...még véletlen sem pottyanhatott volna le a baba!...még mielőtt záporoznának a jujj-ok és a nahát-ok.:-))

Egyébként éjjel sokszor fekve szopiztattam, akkor úgy volt kényelmes, és ha nagyon fáradt voltam magam mellett is hagytam a babaát.

Ezt a védőnők nem szeretik, de nekünk így jött ki a lépés...

Nóra

2009. nov. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!