Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet szoptatás alatt...

Hogyan lehet szoptatás alatt fogyni, hogy a tej ne apadjon el?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem kellett volna elhízni a terhesség alatt!!
2013. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó,első,te megtestesült tökéletesség,bizonyára 1 kg-t sem szedtél magadra...és még tahó is vagy.

Kérdező,nagyon lightosan szabad csak,egyél nyugodtan,csak figyelj,hogy mit és mennyit. Én 30 kg-t híztam,1 éves a fiam és most vagyok a régi súlyomnál. Az utolsó 10 kg ment le a legnehezebben. Úgy sikerült mégis,hogy lisztes-élesztős dolgokat nem ettem,nem nasiztam,nem kajáltam 6 után.

2013. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Remélem te más vagy.

Bocs hogy nem akartam olyan babát aki nem tud normálisan fejlődni, és nem magamat tartottam fontosnak.

Meg nem vagyok Rubint Réka, akinek 2 kilós gyereke van.


Nem is magyarázkodok neked.

Szánalmas vagy!!!!

2013. szept. 5. 16:36
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ. Én meg 20 kilót híztam, 8 hete szültem és 8-9 kiló van rajtam.
2013. szept. 5. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Képzeld én csak 8 kilót híztam,mert a terhesség alatt sem akartam egy elhízott bálna lenni.A babám pedig 3500 g és 55 cm-vel született.

1-es voltam!

2013. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt de bunkó emberek vannak...hihetetlen! Kedves kérdező, egyet értek a második válaszolóval. Sok zöldség, fehérjében gazdag ételek, főzelékek, rozs gazdag étrend, sovány sajtok, és 6 után lehetőleg nem enni. Cukrot, fehér kenyeret, egyéb szénhidrát gazdag ételeket, mint pl. tészta, kerülni. Szerintem ez annyira nem vészes, hiszen minden egészséges dolog bekerül a szervezetedbe. A cukrot kell kerülni, viszont minimálisat abból is kell fogyasztani, hiszen szükség van rá. Mindezek mellett pedig rengeteg folyadék fogyasztás. Én így fogom csinálni :)
2013. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

...és folyamatosan figyeld, hogy elég tejed van-e és ha úgy érzed csökkenne, akkor mehet egy kis extra szénhidrát.


Egyes válaszoló! Gratulálok a babádhoz, a kis súlygyarapodáshoz. De a személyiséged nem valami vonzó, ha valaki segítséget kér, te meg letolod, azzal nem sokra megy. Valószínűleg így is rosszul érzi magát a bőrében, erre te segítség helyett még rúgsz is bele egyet. Inkább maradtál volna csöndben.

2013. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kipróbálom, és meglátjuk mi lesz.
2013. szept. 5. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:

szia!

én a cukrom miatt ettem óvatosan-már 3nap alatt vissza is ment a súlyom,mert nem hiztam sokat-szerintem ez a diéta beválik-3óránkénti kisebb mennyiség-és a szénhidrátok számolása.ebéd lehet lazább-de a 10órai-uzsi nekem csak gyümölcs,kefir volt.sok zöldség,főzelék-de figyelj,mert a bab,lencse,sborsónak nagyon magas a szénhidrát értéke..-egyébként a szoptatáshoz kell a szénhidrát-uh próbálj teljes kiőrlésűt-vagy kétszersültet,abonettet enni

2013. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi, a fehér kenyeret már abszolút nem eszek, hanem rozskenyeret. 6 után nem eszek, és próbálom az édességeket mellőzni. A zöldségeket nem merek enni, mert hátha fáj a kicsi hasa, de lassan elkezdek próbálkozni.
2013. szept. 8. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!