Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 4 hónapos kisfiam szopizás...

A 4 hónapos kisfiam szopizás közben állandóan tépkedi a bőrömet, karmolászik, kalimpál stb. Más babája is csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem mind a három csinálta.
2009. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindegyik csinálta. Egy idő után megtanulták, hogy inkább simogassanak :))) Ez szerintem ösztönös, az érintés, bőrkontaktus nagyon fontos a babáknak (is).
2009. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen az én kislányom is csinálja, annyira, hogy néha már lehetetlen rendesen megetetni.
2009. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott karmolászni és járni a kis keze, sőt még hangokat is ad ki. :D Nem tudom miért csinálja. De amíg rendesen eszik nem hiszem hogy gond.
2009. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 5. 08:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már abban a ciciben nincs elég tej. Nekem is szokta és ha cicit váltok abba marad.
2009. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam nem csinálta de hallotam ezt én is másoktól és be is szereztem kis vékony kesztyüt, mások szerint azzal kapálozik de nem karmol. Ne hagyd hogy ezt megszokja!
2009. nov. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2009. nov. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!