Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, akik...

Szoptatós anyukák, akik alkoholmentes sört isznak tejserkentésre, ti is rászoktatok?

Figyelt kérdés
Én eddig utáltam a sör keserű izét, soha nem ittam, de mióta iszom az alkoholmentes sört úgy érzem rászoktam. Állandóan azt az izt kivánom. Félek ha befejezem a szoptatást nem fogom megállni hogy sört igyak minden este, és akkor elhizok és szép nagy sörhasam lesz. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. nov. 4. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerettem a sort elotte is(bulik,vacsik alkalmaval),de nem szoktam ra,na meg csak kuraszeruen ittam.Most meg a gondolatatol is kiraz a hideg,majd elmulik nalad is :-)
2009. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha! Pláne hidegen. De a szopiztatás után szakítanunk kell, mert tényleg hizlaló, viszont szép bőrünk lessz!!
2009. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajaj! Amúgy is szeretem a sört, de napi 3 doboz alkoholmentes sört tuti megiszom. Nagyon jól esik, és tényleg kívánom is. A vizet már unom...
2009. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én utáltam, de elkezdtem inni amikor megszültem, és azóta is iszok minden nap egy soproni szüzet.jól is esik, meg nem is merem abbahagyni, félek, hogy nem lesz elég tejem.bár biztos lenne, de ez mankónak jó.

8 hetes kisfiú anyukája

2009. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia én egy véletlen baleset miatt kényszerültem a sörivásra,már más nem segített.Nagyon jól bevált.Én sem szerettem a sört,de ez is csak a szoptatási ideiig tartott,valahogy még olyan kívánós az ember,de hidd el ez is elmúlik .Én most is ugyan úgy utálom,pedig ha vissza gondolok mennyit ittam szoptatás alatt.Ne aggódj a sörpoci helyett is lehet még kocka has kis kitartás most a baba érdekében aztán jöhet a nagy fogyás.
2009. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!