Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek kólikás volt a babája,3...

Akinek kólikás volt a babája,3 hónapos korára valóban kinőtte?

Figyelt kérdés

Annyira sajnálom a Kicsinket, mert nagyon hasfájós. Semmilyen "gyógymód" nem válik be, az orvos és a gyógyszerész is azt mondta, fogadjam el a helyzetet, s nyugodjak meg, 3 hónapos kor után megszűnik.

Így volt másoknál is?

Borzasztó ez a tehetetlenség...


2009. nov. 4. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
három vagy négy hónapos korára...általában kinövik, ne aggódj nem marad így...
2009. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi két napja használjuk a Sab simplex cseppeket, és lekopogom, már kibirhatóbb a helyzet. Húzogatja még magát, de már nem ordit torkaszakadtából a fájdalomtól, és már én sem bőgök vele! :) Szerintem egy próbát megér.
2009. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit elkeseríteni, de az én lányom 4,5 hónapo és egy hete szenved a hasától. Pedig 3 hónapos korában tényleg elmúlt. Nem tudom ez most mi.
2009. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hetes korától volt hasfájós, és kb. 3 és 1/2 hónapos korára elmúlt. 3 hónapos korában elkezdtük csökkenteni az Infacol napi adagját, akkor visszajöttek a görcsök - aztán adtuk még kb. 2 hétig utána megint elkezdtük csökkenteni és akkor már nem jöttek vissza a görcsös hasfájások, így abba is hagytuk.
2009. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az Infacol talán hatna az édeskömény+kamilla keverékű teával együtt(1 napig azt tapasztaltam), de azóta nem hajlandó lenyelni a cseppet. Direkt már hátra próbálom cseppenteni a szájába, de kiöklendezi.Amikor lenyelte+ivott 4-5 korty teát, nem volt gondunk.

Nagy erő kell hozzá az biztos, hogy elviseljük, mert a legrosszabb, hogy nem tudsz rajta segíteni. Sőt, az én babámat ilyenkor csak a cici nyugtatja meg, és ha még abból is szív, még inkább fáj a hasa. Ördögi kör...

De bízom benne, hogy ki fogja nőni (bár mégcsak 6 hetesek vagyunk):-(

2009. nov. 5. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Gripe Watert. Nekünk csak ez segített, addig sem éjszakánk, sem nappalunk nem volt.
2009. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az Angol víz Nekünk is bevált.1hónapos kortól lehet csak adni addig szenvedett szegénykém.Azóta nincs problémánk
2009. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam elmúlt 4 hónapos, de még most sem múlt el. Mindent kipróbáltunk. Semmi nem használt,bár szerencsére nem szokott ordítani. Azt hozzáteszem,hogy én chron beteg vagyok és ha nekem fáj, neki is. A kórházban kivizsgálták 1 hónaposan és azt mondták majd elmúlik.
2009. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most vettem Gripe Water-t. Hátha.Azért még sok isdő van a 3 hónapos korig is nekünk, pláne így szenvedve. Majd megírom, milyen tapasztalataim lettek.
2009. nov. 9. 15:44
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem vált be a Gripe Water sem:-(

Csak azt ígértem, megírom. Azóta még rosszabb a helyzet...

Sose jön el a 3. hónap.

Most megnyugtattak, hogyha nazután nem ezért lesz nyűgös, akkor azért mert lassan majd előbújnak az első fogacskái. Hát mit mondjak, lelkileg előre készülök az újabb kínszenvedős napokra...

2009. nov. 16. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!