Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos babám mindent a...

4 hónapos babám mindent a szájába vesz, sokszor amikor felveszem engem is meg akar "enni"nagyra nyitott szájjal "támad". Imádom, nagyon édes ilyenkor de nem tudom miért csinálja. Nem azért, mert éhes ugye?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért csinálja mert téged a kajával köt össze.

Pszichológia.

2009. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint akkor ha szoptatod.
2009. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így fedezik fel a világot, téged is egy kicsit jobban meg akar így ismerni.
2009. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg akar kóstolni:-))))akkor nem az éhség az oka...köszönöm a válaszokat
2009. nov. 5. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy pillanatok alatt kiszívta a nyakam. Mindent szájukba vesznek, még minket is. :)
2009. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó ugyanez van, ne aggódj.
2009. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most még a szája a legfontosabb érzékszerve és egy ideig az is marad. Most még azokat a dolgokat rakja a szájába, amiket könnyen elér, így téged is. Ha már forgolódni, mászni járni fog, minden apróságot, szó szerint minden vackot először a szájába fog dugni. Így ismerkedik a külvilággal és ez a természetes fejlődés része.
2009. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy mikor van etetési idő, akkor nem fogod összetéveszteni a kíváncsiságával! Egyéb esetben csatlakoznék az előttem válaszolókhoz. Nálunk is ez a szitu. Esetleg az ínye viszket, mert akár már most is jöhetne a fogacskája, de ez hamar kiderül majd.
2009. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!