Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mit ehetek és...

Szoptatás alatt mit ehetek és mit nem?

Figyelt kérdés

6 napos a kislányom ès tegnap fájt a pocija èn almát ès paradicsomot is ettem.Arra tippeltem hogy az lehetett a baj.


Arra lennèk leginkább kiváncsi hogy vannak e kifejezetten tiltòlistás dolgok. pl.tej,tojás stb lehet?


2013. szept. 19. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tej max fél liter, tojás oké. Paradicsomot én sem ehettem, fájt tőle a hasa és kipirosodott a feneke. Nekem nagyon érzékeny gyomrú volt a babám, elég volt 1 fej vöröshagyma egy fazék húslevesben (egészben belefőzve) és ordított tőle. Neked kell kitapasztalni hogy mit bír a babád, én kb tökön, krumplin, húson és sajtos szendvicsen éltem 8 hónapig, utána már erősödött a pocija. Én a hagymát, gombát, káposztát, karfiolt, babot, lencsét, borsót nem ajánlom, de van akinek a gyereke még ezeket is bírja.
2013. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat,aranyos vagy!!!!
2013. szept. 19. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindent ehetsz amit a baba gyomra bír, semmi sem tiltott.

Neked kell kitapasztalni mitől fog fájni a pocakja (ha fog egyáltalán).

Az első pár hónapban én is vigyáztam a puffasztó ételekkel, aztán nem bírtam ellenállni anya töltött káposztájának, hatalmas adagot megettem, de szerencsére nem lett probléma, mondjuk a lányom soha nem volt hasfájós.

Innentől ettem bátran mindent.

Szóval tiltólistás dolog semmi nincs, minden baba egyedi, ezt csak te fogod tudni kitapasztalni, hogy ő mit bír, ne vonj meg semmit magadtól.

2013. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!