Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is nagyon hullik a...

Másnak is nagyon hullik a haja a szoptatástól? 3 és fél hónapos a babám és és nem rég elkezdett hullni a hajam de iszonyatosan. Ráadásul a manóm is megtalálja az összes hajszálat. Ki fog megint nöni ami most kihullt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én azt hittem megúszom ezt,de 6 hónap után a könnyem folyt patakokba mikor hajmosás közbe szinte csomókba hullott az amúgy is ritka hajam. Ne aggódj nem leszel kopasz,vissza nől a hajad!

2009. nov. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már két szoptatási időszakon vagyonk túl és borzalmas mennyiség hullott el!Ne aggódj,meg fog szűnni és minden vissza áll majd:))

32 hetes

2009. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 6. 09:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 3 hónapos volta lányom, mikor csomókban kezdett hullni a hajam, kb 2-3 hónapig hullott.

Szedjél rá élesztő tablettát.

2009. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. nov. 8. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem a szoptatástól hullik a hajad... a terhességed alatt a hormonok miatt dús lett a hajad, mivel nem hullott és most a hormonszint csökkenése miatt hagyod el a terhességed alatt ki nem hullt hajadat. Na mind1, ez biztos bonyolult...
2009. nov. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kérdésem mikor az én lányom volt 3 hós. Teljesen felkopaszodtam kétoldalt. Azóta folsavat és Forkapil /ugyany olyan mint a Revalit/ szedek és visszanőtt a hajam és nem hullik.
2009. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gyerekorvos mondta, hogy szedjek Cinket. Nekem nem is hullik a hajam - még... remélem, nem is fog...


De ez lehet, hogy nem is rajtunk műlik. A húgomnak pl. nagyon sok kihullott szoptatás alat, nekem meg nem hullik.

De nyugodj meg, neki is kinőtt újra! :)


3 hónapos baba anyukája

2009. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A hormonváltozás okozza, nem a szoptatás. Gyógyszertárakba lehet kapni petroleumot, kiváló a hajhagymák, hajszálak megerősítésére. Igaz az egész napot rá kell szánni, és a szaga sem valami kellemes, de megéri.
2009. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!