Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S! Urtica urens homeós...

S. O. S! Urtica urens homeós bogyót szedett valaki? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Tegnap eléggé megcsappant a tejem,estére már csak 60 grammot tudott szopizni 2 ciciből a babám. A tápszertől öklendezik vagyis inkább a cumitól és a cumisüvegtől.Tejserkentő teát iszom,de nem használ.

A kérdésem az hogy a párom hozott urtica urens bogyót,és modta neki a gyógyszerész hogy addig szedjem amíg be nem indul a tejem,ha beindul akkor abba kell hagyni azonnal. De miért?? Mi történik ha nem hagyobb abba? És mennyit kell szedni belőle mert azt nem mondta.

Remélem akkor is lehet szedni ha van tej,vagyis már beindult,csak kevés.


2009. nov. 6. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra tudok gondolni, hogy azért mondhatta, mert kis potenciálban tejtermelést serkentő, míg nagy potenciálban a tej elapasztására használatos.

Ajánlom a következő letölthető kis füzetet, szoptatás homeopátiás segítséggel:

[link]


URTICA URENS 5 CH

5 CH naponta 2-3x5 golyó. Alacsony hígításban elősegíti az anyatejtermelést.


(forrás: [link]

2009. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok: megfelelő táplálkozás (fehérje is), sok-sok-sok folyADÉK, pihenés (gondolom ezeket is "beveted") :-)

SOK SIKERT!

2009. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha öklendezik a cumitól, akkor nyugodtan próbálhatod kiskanállal, pohárral adni neki (nagyon hamar megtanulják a legkisebbek is) - persze pici adagokban.
2009. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont tegnap kérdeztem egy homeopátiás szakértőt,és azt mondta hogy 7 nap után érdemes vagy szert válltani,vagy pár napot szüneteltetni,mert idézem " elfárad a szer".Én ajánlom neked 7 nap után a ricinus communis 5 ch nevű szert,és 7 naponta cserélni a kettőt.nekem bejött.Sok sikert.
2009. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Urtica Urens vagy Ricinus Communis – 5 napos k*ra

1-2. nap: 3-szor 5 golyó

3-4. nap: 2-szer 5 golyó

5. nap: 1-szer 5 golyó

2009. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!