Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a More milkről?

Mi a véleményetek a More milkről?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó drága és nem használt.
2009. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem sem használt és bazi drága... :(
2009. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy kalap sz.rt nem ér...:S
2009. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, persze nem elég csak szedni. Próbáld minél gyakrabban szoptatni (eleinte másfél órákat ültem vele), nekem egyáltalán alig volt tejem. Működik. Kitartás, no frász, van tápszer is - és próbálj minél többet pihenni.
2009. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó! Nekem pont ez vált be, annyi mindennel próbálkoztam. Az elején szinte semmi tejem nem volt, tápszerhez kellett folyamodnunk, aztán elkezdtem szedni ezt a "csodabogyót" és mostanra már a napi 7 evésből 5-re elegendő tejem lett.

Most 5 hetes a kisfiam.

2009. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt semmit.
2009. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem használt. Persze, egyidejűleg elkezdtem a 0 % sört is inni, lehet, hogy annak is köszönhető. A harmadik nap már éreztem a hatását.
2009. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyéni szerintem, van amikor kevéssé vált be, de azt hiszem ennek köszönhetem h van tejem. Azt figyeltem ki, hogy jobb, ha nem eszem előtte és utána, mint a homeos cuccoknál. Este lefekvéskor a legjobb, durva, másnapra másfélszer annyi tejem volt.
2009. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon jól működött, csak a babának sok szelet csinált, így leálltam vele. Mondjuk a kicsi extrém hasfájós baba, sajnos. Lehet, hogy túl érzékeny a görögszénára, ami pukikat csinálhat.
2010. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!