Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » IBS-es anyuka? Mivel kezeled...

IBS-es anyuka? Mivel kezeled magad?

Figyelt kérdés
Irritábilis bél szindróma (IBS). Semmilyen gyógyszer nem ajánlott a tájékoztatók szerint (Meteospazmyl, Dicetel) szoptatás alatt.
2009. nov. 6. 14:39
 1/4 xStefix ***** válasza:

Nem vagyok érintett.

Én ugyan elég szkeptikus vagyok az orvosok szoptatási tudását illetően, de ez tudtommal komoly betegség, úgyhogy én ilyen ügyben biztosan kikérném egy orvos (vagy ami szerintem sokkal jobb, eüs. végzettségű szoptatási szaktanácsadó) véleményét is. Itt biztosan tudnak tanácsot adni: www.lll.hu

2009. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

A Meteospazmyl vény nélküli például, úgyhogy azért nem annyira komoly :-)

2009. nov. 7. 07:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ibs-es vagyok. 4 hónapja szültem és sajnos 1,5 hónappal szülés után előjöttek a panaszaim. Az orvosom egyébként sem írt fel semmit, most meg főleg. Így semmivel nem kezelem magam. A kisfiamon észrevettem,hogy ha nekem fáj és megy a hasam, akkor neki is. Kivizsgáláson voltunk a manócskámmal és igazi hasfájós alapból is. Sajnos néha mindketten szenvedünk, az orvos azt mondta a hasfájására,hogy majd elmúlik. Neked milyen tüneteid vannak? Ja, az étkezésre figyelek.
2009. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam neked privit!
2009. nov. 10. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!