Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyogyszer mellett lehetek terhes?

Gyogyszer mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szijasztok....


Rendszeresen szedek gyogyszert, de 3 napja késik és nem tudom,hogy mit csináljak.... ??? Kérlek segitsetek :(


2009. nov. 6. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen gyógyszer mellett is lehet teherbe esni,de várj még pár napot.Ne izgulj,mert attól előbb nem jön meg,csak mégtöbbet késik.
2009. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:
100%

Ha már 3 napja meg kellett volna jönnie a vártnak, akkor szerintem csinálj egy tesztet. Ha általában szabályosan jön meg a mensid (tablettánál így szokott lenni), akkor mostanra már valós eredményt kaphatsz egy esetleges terhességről.

De ugye, millió oka lehet még a terhességen kívül, ha nem jön meg..

2009. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm gyógyszer mellett lett terhes,mert nagyon fájt a foga és a két gyógyszer semlegesítette egymás hatását.Legalábbis a doki ezt mondta neki. Valószinű azért,mert egymás után vehette be a két gyógyszert és nem volt idejük rendesen felszívódni!Szerintem csinálj egy tesztet!
2009. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!