Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Teszveszen az utolsó percig...

Teszveszen az utolsó percig lehet licitálni? Mert kinézem magamnak valamit de valaki túl licitált de arra gondoltam az utolsó percben 100ft tal túl licitálom

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 06:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki az utolsó percben licitál, akkor 5perccel meghosszabítják az aukciót.
2009. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Persze, nyudodtan licitád túl. Csak figyelj arra, hogy nehogy kevés legyen a 100 forint. Figyeld milyen üzenetet ír ki, amikor rálicitáltál. Lehet, hogy nem a tiéd lesz a magasabb összeg!

Sok sikert hozzá!

2009. nov. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
koszönöm a gyors választ akkor mikor érdemes az uolso licitet rakni?
2009. nov. 8. 07:02
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudok erről,hogy meghosszabítanák a licit időtartalmát,pedig régóta teszveszezek.(de előfordulhat)A lényeg,hogy folyamatosan frissítsd az oldalt amikor már az idő végezetéhez közeledik,és akár az utolsó 10 másodpercben is licitálhatsz.De autómatikus licit is létezik,amikor beírod a maximum összeget amit gondolsz a termékért,és ő magától lépcsőként licitál!Ja és szerintem ne kerek összeg legyen a vége a licitednek.(pl:112ft ne 110ft)Én volt,hogy ezzel a 2 ft-tal nyertem.
2009. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem hosszabbítják meg az aukció idejét.

Az utolsó másodpercig lehet licitálni,sokszor olyankor vannak a legnagyobb harcok.:))Csak arra kell vigyázni,el ne ragadjon a gépszíj.:)))

2009. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Vaterán már hosszabbítanak, remélem, h Teszen nem lesz majd ilyen újítás...

Ne nevesetek ki, de én úgy csinálom, h az utolsó percekben leülök, és figyelek, mikor elérkezik az utolsó perc, akkor indítom a stoppert, és a 40. másodpercben licitálok, ha nagyon kell valami, extrém számot írok, pl egy babytaxiért beírtam, h 15e, és 2300-ért az enyém lett:D

2009. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak:erre vigyázz,mert több embertől olvastam ezt a taktikát,aztán véletlenül összefuttok egy licitáláson,és azt veszed észre,h 100.000-ért egy harisnyád.:)))
2009. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hmm, meggondolom:D

Hát azt hiszem, akkor bevállalnék egy negatív értékelést:D

2009. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
sziasztok pár órám van még az aukció végéig még új vagyok:-) akkor az utolso 40 másodpercben licitáljak utoljára??
2009. nov. 8. 15:01
 10/16 A kérdező kommentje:
ja és mennyit???4100most amit szeretnék
2009. nov. 8. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!