Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 17 hónapos a kislányunk és...

17 hónapos a kislányunk és már csak este szopizik. Mikor hagyjuk el az esti szopit? Még várjak vele, vagy már elhagyhatom?

Figyelt kérdés
Nem kéri különösképpen, de örül ha még szopizhat lefekvés előtt. Nagyon szereti a tehéntejet , de nem tudom ebből is mennyit kell adnom naponta neki? Reggel és este mekkora egy ekkora baba napi tej szükséglete?
2009. nov. 11. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor te akarod.A lányomnál 14 hósan hagytuk el az éjjelit,rá 1 hétre az alvás elöttit.Abszolult nem is kereste.

Azóta minden reggel ébrede´snél kakaót kér,és kap is :)

Minden nap eszik joghurtot,vagy valami tejeset....

2009. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi lemaradt,hogy 17 hónapos gyermeknek nincsen már szopira szüksége.
2009. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor neked már teher,vagy úgy gondolod,szeretnéd befejezni.A fiaim 2,a lányaim 3 éves korukig szopiztak este,de nekem nem volt terhes,nem zavart.Megnyugtató lezárása volt a napnak számukra.:)Én nem álltam át arra,h mást igyanak helyette lefekvés előtt,többek között azért,mert már szobatiszták voltak,és nem akartam,h bepisiljenek.:)Én inkább a vacsorához adnék neki tejet,lefekvéskor már csak kis vizet,mert az már fogmosás után van.

(Ezek persze nagyobb gyerekekre vonatkoznak amiket írtam.)

2009. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.A lányom nem lefekvés elött kéri,és kapja a kakaót,hanem ébredés után.....

A lányom nekem is 1 hete teljesen szobatiszta.21 hónapos......

2009. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam 21 hónaposan magától elhagyta, 17 hónaposan már ő is csak este cicizett.
2009. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!