Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki Azalia fogamzásgátlót...

Aki Azalia fogamzásgátlót szed! Bevált nektek?

Figyelt kérdés
Megvettem 3 havi adagot de nem szedhetem. Elküldeném annak aki ezt szedi és bevált nála. (10 szem hiányzik belőle)
2009. nov. 12. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ezt szedem 8 hónapja, nekem bevált. Rögtön a 2. héten megjött tőle, de azóta se volt semmi. Én szívesen átveszem, ha elküldöd. Az árát utalni tudom.
2009. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem és egyelőre semmi gond nincs vele.
2009. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

SZia!

Én most kezdtem el szedni, de eddig semmi bajom nem volt tőle.A baba is ugyanúgy szopizik.

Miért nem szedheted?

2009. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem sajnos nem vált be, rosszul voltam tőle, véreztem és a tejem is elapadt ezért úgy döntöttem, hogy keresünk valami más megoldást a gyógyszer helyett. Fontosabb, hogy legyen rendesen tejem a babónak.

2009. nov. 12. 10:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írtam meg is beszéltünk, hogy átveszi, de egy ideje már nem jelentkezik. Aki átvenné az írjon, szívesen elküldöm olcsón, mert sajnálom kidobni.
2009. dec. 4. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsika ez szoptatás alatti fogamzásgátló??

Tudnátok nekem ajánlani valami jó fogamzásgátlót?

Elnézést hogy itt kérdezek!!

Nem szoptatok már!!

Üdv Nikol

2009. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szoptatás alatt lehet szedni, úgy tudom a szoptatás abba hagyása után váltani kell. Hát én igazából nem tudnék javasolni egyet sem... Én a Mercilont szedtem régen, de nekem az is bekavart, nem jöttem meg tőle, hánytam stb. Úgy látszik rám rossz hatással vannak ezek a fogamzás gátlók... Szerintem a Mercilont ne szedd!
2009. dec. 4. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Bár én is vérezgetek ettől a gyógyitól,de ahogy én itt utána olvasgattam most, ez természetesnek mondható.


Amúgy mennyiért adnád oda a gyógyit?

Én pont most vettem múlt héten egy egész originalt dobozt 4500 ft-ért.

2010. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

3 havi adag 3000 Ft-ért odaadom ha szeretnéd írj privit, én sajnos nem tudok neked, mert nem jelölted be.

2010. jan. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!