Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy már nem akar...

Lehet, hogy már nem akar szopizni a 9 hós babám?

Figyelt kérdés
Még napi 3x szopika van,de sokszor csak rángatja,alig bír nyugton maradni,türelmetlen.Nagyon kis izgő-mozgó baba,nemcsak a cicin.Járni még nem tud,de térden,négykézláb már szalad.Kap már 14 féle zöldség,és 10 féle gyümölcspépet.Persze van amikor meg látom,hogy nagyon jólesik neki.Lehet elég lenne csak napi 2x?Szerencsére sok a tejem,és ennek nagyon örülök,de kissé tanácstalan vagyok meddig szoptassak.
2009. nov. 12. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ameddig tudsz szopiztass, pláne, ha sok a tejed! Esetleg húzd ki tovább a szopis időt, hátha éhesebben nyugton marad a baba. Viszont lehet márcsak kettő is elég lenne. Ezt a babán, úgy is észre veszed, hogy csökkent az igénye. Jó egészséget a babádnak!
2009. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak sztrájkol, de lehet, hogy ilyen időszakba ért. Ha szívesen szoptatsz, és nem szeretnéd, ha vége lenne, nyugodtan megpróbálhatod többször vagy más időpontban, helyzetben kínálni. Nekem az jött be, ha félálomban, azaz rögtön ébredés után vagy lefekvés előtt szoptattam, akkor nyugodtabb. 23 hónapja szopik a fiam, átmentünk pár hasonlón, és mindig elmúlt, sajnálnám, ha az egyik ilyennél abbahagytuk volna.
2009. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!