Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is megzavarta a ciklusá...

Másnak is megzavarta a ciklusát, h. abbahagyta a szoptatást?

Figyelt kérdés
kb.1honapja nem szoptatok és utoljára aug.15-én jött meg rendesen,utána nov.1-10-ig mindennap kevés barnázásom,3-szor nagyon kevés vérezéssel,majd 13-15-ig extra gyenge vérzés,azóta semmi...
2013. okt. 24. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem se normális a ciklusom, bár én már több, mint 2 hónapja nem szoptatok, viszont még mindig le tudok fejni napi kb. 10ml-t, nem tudom, ez mennyire befolyásolja.


Nekem már szülés óta összevissza jön meg, 28 és 42 nap volt eddig a két max. véglet.

Ma vagyok a 36. napomon, már 4 napja azt hiszem, hogy végre megjön, szurkál a petefészkem folyamatosan, néha pici piros nyálka marad a wc papíromon, de mensi sehol.

Terhes se vagyok, így már arra gondoltam, hogy talán cisztáim vannak?

Remélem még idén valahogy eljutok nőgyógyászhoz, mert míg szoptattam rákszűrést sem csinált.

2013. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!