Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyre csak fogyok a szoptatás...

Egyre csak fogyok a szoptatás alatt, visszajönnek majd a kilók?

Figyelt kérdés
kérlek kerüljétek a megjegyzéseket,hogy örüljek neki,mert nálam most ez a gond.40kg vagyok.remélem ez alá nem megy.42 a "versenysúlyom-pár nappal szülés után már ennyi voltam.nem hiztam sokat(terhességi diabetesz is volt)-de most már több is jött le
2013. okt. 25. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne!!!

9 hónapja szültem.50 kilóval jöttem ki a kórházból.

47 a versenysúlyom,most tartok 43-nál.

Borzalmasan nézek ki.Mint egy anorexiás.

A doki szerint a szoptatástól,hát én azért nem örülök neki.

Azt mondta nekem,hogyha már nem fogok szoptatni,akkor visszajönnek szépen a kilók.Remélem is!!!!

2013. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én teljesen más kategória vagyok, mert könnyen hízok, és sose voltam igazán sovány. Szülés után csak 3 kilóval voltam több, mint teherbeeséskor. Aztán szoptatás alatt egyre csak fogytam, pedig ettem rendesen. Amikor abbamaradt a szoptatás, utána viszont elkezdtem hízni sajnos. Most megint kismama vagyok, és most a plusz kilók miatt nem híztam eddig a terhességtől, mert megy le közben onnan ahol nem kéne hogy legyen, a pocakom szépen növöget, már 5 hónapos vagyok.

Szerintem ha abbamaradt a szoptatás utána szépen normalizálódni fog a súlyod is, addig viszont nem nagyon tudsz mit csinálni szerintem.

2013. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülés után (3 éve) 60 kg voltam, 58 a versenysúlyom. 11 hónapig szoptattam, az utolsó 4 hónapban 10 kg ment le (173 cm vagyok). elmentem dokihoz mert emellett ingerült voltam, hangulat ingadozás ok nélkül, álmatlanság. Pajzsmirigy túlműködém lett, gyógyszert kaptam rá. Két éve jó a pajzsmirigy érték, gyógyszert se kell szednem, viszont csak 2 kg jött vissza. 52 kg vagyok, kivannak a bordáim, mellem szó szerint semmi, vállam csontos. Nagyon gáz :-(
2013. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. 42-vel estem teherbe (47 volt a versenysúlyom), 55-tel mentem szülni, hazajövetelkor 50 voltam. Most 2 éves a gyerek, 40 kg-ot "nyomok". A pajzsmirigyem rendben. Egyszerűen ledolgozom a kaját a gyerek mellett. Cipekedés, rohangálás. És kevesebbet is eszek. Szedek vitamint, nem vagyok beteg. Már kezdem megszokni, hogy ilyen vagyok. Talán ha oviba megy majd a gyerek, visszajön valamennyi. Addig meg lecserélem a ruhatáram xxs-es ruhákra.
2013. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!