Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A méhlepény ahogy húzodik az...

A méhlepény ahogy húzodik az fájhat? Bal oldalt ahol volt néha nagyon fáj .

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A méhlepényt már megszülted..gondolom én hisz a szoptatás címjegyzékbe írtál. A dokim azt mondta annó, h a méhlepény helyén marad egy seb. Ami levedzik, ahogy gyógyul:ez a gyermekágyi folyás. Olykor vérrögök, de van h csak húslé szerű folyadék távozik. A szoptatás kiváltja a méhösszehúzódásokat, ezáltal igen, fájhat a méhed, de nem a lepény, mert az már nincs ott.

Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól írta az előző. A szoptatáskor olyan hormon termelődik( a gyerekágyas időszakban) ami méhösszehúzódásokat okoz. Így segíti a méhed minél előbbi regenerálódását. Ezt hívják utófájásnak. Én minden egyes fájáskor arra gondoltam, hogy megint egy lépéssel közelebb vagyok ahoz, hogy újra lapos hasam legyen! És semmit nem teszek érte "csak" szoptatok.
2009. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!