Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet még újra elég tejem?

Lehet még újra elég tejem?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám és egy pár napja lecsökkent a tejem mennyisége.kaptam homeopátiás bogyót és már 2 mellből szoptatok egy étkezésnél.3.napja csinálom így ill.szedem a bogyókat,de még semmi változás.
2009. nov. 13. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ért stressz, nem vagy beteg vagy túl fáradt? Ez okozhat átmeneti tejcsökkenést.

Vissza fog állni, ha kitartóan szopiztok. Próbálj meg lazítani, mert az, ha rágörcsölsz, sokat ronthat a helyzeten.

A bogyók, teák, stb. nem sokat érnek, a legjobb, ha gyakrabban szoptatod, esetleg éjszaka is.

2009. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A három nap még szerintem kevés. Több idő kell mire eldől, hogy nőni fog e a tej termelés vagy nem. Próbáld meg a Laktoherb teát, egy hét után nézd meg az eredményt. Nekem nagyon jó szaporította a tejemet. Gyakran fejjél, ez is elősegíti a tejtermelést.

Minden jót!

2009. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi említésre méltó dolog nem történt(trauma vagy ilyesmi)velem.Egyszer csak kevesebb lett a tejem,egyik napról a másikra.a teát mindenképp megpróbálom.köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 13. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet meg fog jönni.

Bár nekem most van meg 5. alkalommal, 8 hónapos a lányom és soha nem vettem észre , hogy ez befolyásolta volna a tej mennyiségét, de sokan írják, hohgy ilyenkor kevesebb lesz.

utolsó

2009. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!