Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet nagy lapos...

Hogyan lehet nagy lapos mellbimbóval szoptatani (ami nagyobb mint a baba szája) az első három hónapban? Vagy fejnem kell mindenképp?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám, sajnos nem tudtam szoptatani az első három hónapban, mert nagy lapos mellbimbóm van és nagyobb volt mint a baba szája. Próbáltam bimbóvédővel, azzal sem ment neki mert nem tudott olyan vákumot képezni mint kellett volna. Így éhes maradt és maradt a tápszer. Ahhoz hogy ne apadjon el a tejem, fejnem kellett napi 12-szer, így totál kikészültem, napi 2,5 órát aludtam csak a sok fejés miatt.

2013. nov. 7. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan, alig fért a szájába, én bimbóvédőt használtam az első hónapban, azzal működött. Egy hónap után már elhagytam, addigra elég nagy lett a szája :) És folyamatosan használtam az avent niplette-t, az szopi előtt kicsit kiemelte a bimbót (abba is alig fért bele :S) Esteleg ezeket kipróbálhatod.
2013. nov. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokféle bimbóvédőt lehet kapni. Én is csak azzal tudtam szoptatni 9+10 hónapot, de nem minden félét fogadtak el a gyerekek. Az én tippem a Medela, abból több méret is van, puha, rá tud tapadni rendesen a melledre.
2013. nov. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!