Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés utáni hanyadik héten...

Szülés utáni hanyadik héten áll be a szoptatásban a kereslet-kínálat egyensúlya?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2hetben túl sok volt, mar a mosdó kagylóba fejtem! Talan 1honap után csökkent kicsit a mennyiség, kevés szerencsére soha nem volt pont ezért pl az elapasztast nagyon megszenvedtem! Bnom 2hetig küszködött mire beallt, hogy ne kelljen hozzá táplálni!
2013. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden esetre ne add fel!:-)
2013. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
nekem a harmadik hónap után állt be. :) de azért ilyen későn, mert a babám hobbiszopizós, én meg imádok szoptatni, szóval lehet, nem is mindig éhségre történt az etetés :) ittam tejszaporító teát is, azért mert nagyon ízlett, szeretem, de abba kellett hagynom, mert nagyon spriccelt a tejci miatta :/ most már, hogy valamicske rendszer van, már nincs túltermelés. KEVESEBB SOSE VOLT, MERT ODAFIGYELTEM AZ INTELMEKRE! :) (köszi La Leche Liga!)
2013. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iszonyat mázlistának mondhatom magam ezügyben, gyakorlatilag első pillanattól pont elég volt a babának a tej.
2013. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:
Nincs pontos dátum, mert minden baba és anya más. Ráadásul egy sor növekedési ugrás van az első hónapokban (2-3 hét, 6 hét, 3 hó, 6 hó), amikor megint változik a dolog.. Arra törekedj, hogy mindig a babád igénye szerint szoptass és figyeld a jelzéseit, szokásait, akkor előbb-utóbb meg fogod látni az ő saját ritmusát. Amikor ez kialakul, általában akkor ál be a kereslet-kínálat is. (Az egyik jó jele egyébként, ha szépen felpuhul a mell és már a következő szopi idejére sem telik fel.)
2013. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!