Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 és fél hós babátok mennyit...

2 és fél hós babátok mennyit eszik egy evés alkalmával?

Figyelt kérdés
Kezdetben nem volt tejem, de mostanában egyre több. Előfordul, hogy reggel 240 ml-t is megeszik, de estére csak 1 decit, 15 dekát. Teljesen nyugodtnak tűnik, de délelőtt gyakran hasfájós, a ciciről meg nem szeretem elvenni. 3-4 óránként eszik, kifigyeltem, mennyiség függő. Kiváncsi lennék más kismamák tapasztalataira is.
2009. nov. 16. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem változó: nappal kb. 4 óránként 160-at, éjjel 120 körül. Most este lefekvéskor 200-at, de ilyen sok most volt először. 11 hetes
2009. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi is 11hetesek vagyunk. 6kilósak. Átlagban 150-180körül eszik. De van h elég neki a 100-is, és előfordult már h 200-at is lenyakalt. Szépen fejlődik, csak anyatejet kap. Méricskélem hébe-hóba, onnan tudom mennyiket eszik. +minden este pucéran megmérem.

Ja, és kb 5x eszik napközben. +éjjel 1x.

2009. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Változó lehet, hogy mennyit eszik egy alkalommal, és az az általános, ahogy Te is írtad: reggel többet, este kevesebbet. Épp ezért az esti tej sokkal zsírdúsabb, laktató (vagy pont fordítva: azért eszik kevesebbet este, mert laktató a tej).

Ha szépen gyarapszik, nem szükséges állandóan mérni, mert csak feleslegesen idegeskedik az ember a mennyiségen.

2009. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, mi 11 hetesek leszünk, lassan elérjük a 6 kilót (3450-el született). Kisfiam, nemigen alakított ki még rendet a szopik körül, 1-4 óránként eszik, 40-120-as adagokat, legtöbbször 90 körül. Napi 600 gramm körül eszik. (én kevésnek találom, de neki ennyi elég, szépen fejlődik)
2009. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!