Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használt már vki bimbókiemelőt...

Használt már vki bimbókiemelőt? Hatásos? Vélemények?

Figyelt kérdés
Pici,lapos mellbimbóm van.Az első lányomat sem tudtam szoptatni.Most ezt javasolták.Használjam ezt.Hátha megnő a bimbó, és majd tudok szoptatni.
2013. nov. 10. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnőni nemfog a mellbimbód ezért

ÉN nekem a bal mellbimbóm lapos.ezért vettem

De semmit nem használt.

Vettem bimbóvédőt,azzal pedig csoda lett

Ugye vákuumot képez ha ráteszed és a baba szívni kezdi,így meg utánna pedig kiemelkedik a bimbó

ÚGy örültem én is.Előtte mindig mellszívóval ki kellet emelnem hogy betudja kapni

Aztán már nemkellett

2013. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 petera6 ***** válasza:
A kórházban az egyik szobatársamnak volt ilyen gondja. A nála lévő bimbóvédő nem vált be neki, de hoztak neki avent bimbókiemelőt, először eléggé röhögtünk a kinézeten, meg úgy az egészen, de működött neki. Szerintem próbáld ki, nem olyan hihetetlen befektetés :)
2013. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-Es vagyok :

Nekem is Aventes van

A 2 db-os 2000 ft volt gyógyszertárban

Közepes méretben vettem,de van kisebb is

2013. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én lányom 10 hónapos elmúlt és még mindig szopik. Én mellbimbó védő nélkül kezdtem el szoptatni, de a 3. hónap végére levált a bőr a mellbimbómról a szoptatás miatt. Akkor vettem bimbóvédőt és hála Istennek elfogadta lányom és a mai napig azzal szopizik. Mi szeretjük, sokkal kíméletesebb!
2013. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!