Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Nuk cumi melyik fele van...

A Nuk cumi melyik fele van felül cumizás közben, a levegőztető rendszeres része, vagy a másik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A levegőztető rendszeres van alul.

További szép napot!

2009. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az, ahol a levego is bearamlik.
2009. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsonek uzenem, hogy rosszul hasznalja. Ha nem hiszed, tedd be a szadba, probald ki, hogy neked hogy kenyelmesebb. A baba inyehez es szajpadlasahoz igazodik a cumi az a resze, ahol a levego is bearalmik.

Ha meg mindig nem hiszed, akkor nezd meg milyen alakja van a fogszabalyzos cuminak. Hasonlo.

2009. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitatkozni,de ha nem a levegőztető rész van alul,akkor a lányom hiába szívja,nemjön belőle semmi.Először én is úgy adtam neki,aztán egyszer véletlenül fordítva(levegőztető alul).És láss csodát,elkezdett enni a lányom.Úgyhogy lehet,hogy nem jól tettem a szájába,de mégis csak így tud enni belőle.
2009. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felül kell lennie a szelepnek. Ha nem hiszitek, olvassátok el a használati leírását is.

Az utolsó válaszolónak még annyit üzennék, hogy ha így nem tudott enni belőle a babád, az miattad van, mert ha jó helyzetben tartod a szelepet, akkor a cumin felülre kerül a nyílás, viszont ha nem tölti ki az egész cumit a folyadék, akkor a nyíláson se folyik semmi. Neked is azt javasolnám, mint ahogy előttem is írták, hogy próbáld ki így.

2009. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is elolvastam az útmutatóját,elvileg a levegőztetőnek kell felül lennie,de az én kislányom,úgy nem fogadja el.Eddig akár hányszor így akartam neki adni,vagy félrenyelte vagy 1 órán át tartott az evés.Így mostmár fordítva adom a szájába mert neki így jobb.
2009. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!