Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig szopizik a...

Mennyi ideig szopizik a babátok ha mellre teszitek? Nekem van hogy 10perc van hogy 20. az jó? Vagy többet kéne?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi idős. Az enyém újszülött korában 10 percig, most 8 hónaposan jó ha 5 percig rajta van. Már nagy kortyokban eszik, nem is hiszem hogy sok van benne. Szerintem jó a 10 perc, de biztos van olyan baba, aki tovább eszik.
2009. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg pici volt nekem is hol 10 hol 20 percet szopizott, ma már kb 3-5 perc alatt beszippantja az adagját 10 hónapos.

Szerintem minden ok nálatok!

2009. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi 3 hetesek vagyunk, és kb nekünk is ennyi. Elég neki hidd el. bizos rendesen jön a tejed.
2009. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia:) Nekem is pont így van. Hol elég neki 10 perc, hol elhúzza 20 percig, de a vége már annak is inkább csak cumizás (én vígaszcicinek hívom).

Én is ugyanígy aggódtam/aggódom emiatt (még nem vagyunk kéthetesek sem). Viszont megmértem evés előtt, és evés után itthon is, a kórházban is; és a rövid idő ellenére 40-50 gr-okat eszik. Így remélem minden rendben lesz.

Talán veled is így van:)

2009. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bizony kicsit aggódom:) Ma vagyunk 1hetesek de akkor megnyugodtam! Köszíí
2009. nov. 18. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!