Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen a Medela elektromos...

Milyen a Medela elektromos mellszívó? Hatékony?

Figyelt kérdés
Nem fáj vele a fejés?
2009. nov. 18. 17:16
 1/3 anonim válasza:

Szia!

nekem is van ilyen elektromos mellszívóm, nem fáj a fejés, én a legkisebben használom, és ha megindul a tej akkor tekerek 1-2-vel feljebb, tovább nemérdemes, mert akkor fájhat, és attól nem fog jobban jönnia a tej. Viszont nagyon hangos, éjszaka nemis tudom használni, akkor a kézi részét használom, sőt mostanában csak azt. Szerintem az is tökéletes. (az elektromosat az elején tejszaporításra használtam, fél órákat fejtem, sokszor úgy, hogy semmi se jött, ezt kézivel nemcsináltam volna)

2009. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van Avent is és Medela is. A Medela hatékonyabb, erősebb, de semmiképpen sem fájdalmas. Valóban kicsit hangos, de ha éjjel kellett fejnem, azt úgyis a fürdőszobában tettem, a családot nem zavarta. Én nyugodt szívvel ajánlom:-)
2009. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hatékony és egyáltalán nem fájdalmas. Én a legerősebb fokozaton használtam. Valóban hangos, de nekem szerencsém van, ugyanis az én babámat megnyugtatja ez a monoton zúgás. Így amíg én fejek, ő addig alszik. Komolyan mondom, amint bekapcsolom már szundizik is és ez pici korától kezdve így van. :o)
2009. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!