Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A második babánál lehet, hogy...

A második babánál lehet, hogy több lesz a tejcsi?

Figyelt kérdés
33hetes vagyok. A kisfiamat 13hóig tudtam szoptatni, de a 4hótól pótlás is kellett a tejcsi mellé. Végig fejtem és szedtem mindenféle bogyót, teát, gyógynövényfőzetet, de nem lett több. Most a More Milk kapszulán gondolkodom, de nagyon drága. Lehet, hogy nem is fog kelleni, mert sok tejem lesz? Előtej már van....
2009. nov. 19. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztalom, hogy több. Első babámat 18 hós koráig tudtam szotatni, ekkor voltam 3 hós kismama a második babával. Az elsőnél pótolni bár nem kellett, de folyamatosan ittam a szoptatós teát, majd később szedtem urtica urenst és ricinus communist, így elég volt a tejcsi, de lefejni pluszba nem tudtam. Második babámnál már a szülést követően rögtön elkezdtem szedni a homeós golyót és már aznap este volt előtejem, másnapra pedig teljesen megjött úgy, hogy evések után még tudtam fejni.(Első babámnál kb.3. napra jött meg rendesen a tejcsi). Most 4és fél hós a pici és szerencsére bőven van tejcsi, még fejni is szoktam és kb 2 hónapja csak ritkán segítek rá homeós golyóval(teát nem iszok, mert a nagyobbik lányom hasfájós volt és mint utóbb kiderült lehetett a teától, a picinek egyáltalán nem fájt a pocija)

Jó babavárást! Szép szülést!

2009. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!