Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent Isis IQ Uno vagy Medela...

Avent Isis IQ Uno vagy Medela swing elektromos mellszívót érdemes venni? Sok tejem van, tejadó is lettem, de a kézi mellszívót már nem bírja a kezem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A Medela valamivel talán jobb. Ha gondolod, az aukciós oldalakon is találsz jó áron. Alapos fertőtlenítés után olyan, mintha boltban vetted volna. és akár féláron meg tudod venni.
2009. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Medelára szavaznék.
2009. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel én csak aventet használtam eddig, arról tudok véleményt írni. Nagyon nagyon kényelmes és könnyen tisztítható. De drágább, mint a medela. az tuti. Használtan nem biztos. Az elektromos részét nem tudom, hogy lehet rendesen sterilizálni. Szerintem sehogy. Ezért lehet hogy nem vennék mástól.
2009. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy biztosítanak ingyenesen mellszívót a Heim Pálban. Olvasd el:


[link]

2009. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!