Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki hogy szoptat? Melyik a...

Ki hogy szoptat? Melyik a kényelmes póz? Ülve fekve állva esetleg vmi nem hagyományos szopis póz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Császárral szültem, úgyhogy ülve (különben húzódott a pocakom) A kórházban még azt tanították, hogy egy nagy párna az ölemben, rá a baba. Tökéletesen eléri a cicit, és kényelmes.


Otthon aztán karosszék, karomban a picur, könyököm megtámasztva a karfán. Kényelmes is volt, és jól láttam a fiam. Nagyon meghitt és bensőséges.

2009. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Érdekes engem is császároztak és én viszont fekve szeretek szoptatni.Söt igazándiból ülve csak és kizárolag akkor szoktam szoptatni ha nem tudunk feküdni.Pl ha sokáig vunk vendégségben vagy hosszabb útra megyünk vonattal(romániába való a párom).
2009. nov. 19. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
21 hos fekve.
2009. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
5 hónapos csak fekve.
2009. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8 hónapos, nappal ülve, éjjel fekve.
2009. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már nem szopik(1 éves)de én csak fekve szoptattam,kivéve,ha voltunk valahol.A gyerek az elején nem is szopott,ha ültem.
2009. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. nov. 19. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elején fekve kizárólag (pedig császáros vagyok, de egy speckó hasfogót hordtam), mivel az elején volt hogy 1 órát szopizott (addig aludtam). Mióta ügyesebb (10 perc alatt megszopizik) egy párnán fekszik és az ölemben van, ülve szoptatom. Csak reggel fekve. 8 hónapos.
2009. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2.5 hós, csak ülve szopizunk. Nekem sosem ment igazán a fekve szoptatás, pedig próbálkoztunk.
2009. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ülve,hónaljtartásban,velem szemben,vagy felé térdelve párnáról picit hátrabillentve a fejét,hozzáteszem ebben a pózban csontüresre szívja a mellem,és nem nyel levegőt.
2009. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!