Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent elektromos mellszívóval...

Avent elektromos mellszívóval kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy elektromos avent isis iq uno mellszívót, mert a babám szopisztrákba kezdett, nekem meg a kézi mellszívózástól a kezem már lerohad. Elvileg jól működik, szív, van vákum, de a legnagyobb bajom, hogy sokkal erőtlenebb, mintha kézzel pumpálnám. Vagy ez normális? Másik, hogy hiába próbálom "megtanítani" neki az én gyors ütememet, egy bizonyos szintnél feljebb nem lép. Akkor ennek így mi értelme. Gyorsabban kiszívom a kézivel, mint az elektromossal. Vagy valamit rosszul csinálok? Adjatok kérlek tanácsot, vagy akinek van/használt ilyet, ossza meg a tapasztalatait. Lehet rajta valahol szíváserősséget állítani?
2013. nov. 27. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt már többen is tapasztalták. az egyik ismerősőm szintén igy járt. ő is azt mondta a kézi sokkal jobban szív. így én már nem is mertem az elektromosra olyan sok pénzt költeni
2013. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kérdést, kedves kérdező. Végre valaki megmondta a frankót.
2013. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted kedves masodik? Hat ha valami xar, akkor nem fogom agyonfenyezni, az a helyzet, hogy nekem nem valt be, a kezi verzio viszont tokeletes. Masnak meg forditva, van ilyen. Kezivel 15 perc 2 deci, elektromossal 15 perc alatt meg a tejleado reflexem se indul be, olyan gyengusz, pedig nalam annyi is eleg a tejleado reflex beindulasahoz, hogy a kislanyom megnyalja a bimbot, es mar folyik is a tej. Meg jo hogy olcson hasznaltan vettem, mivel aventes kezi fejom volt alapbol, csak a motor kellett, de szerintem annyiert amiert vettem, siman tul is adok rajta, hatha valaki masnak bevalik. En meg maradok a hagyomanyos manualis valtozatnal :-)
2013. nov. 28. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
én elektromossal kezdtem, nem is szerettem, mert olyan sokáig cummogott, meg persze hangos is volt...aztán olyan 2-3 hónap után, amikor hajnalban kellett volna fejnem, mert a baba tovább aludt, nekem meg feszült, nem akartam vele zörögni, így gyorsan előkaptam a kézi feltétet és kipróbáltam...hát röhögtem magamon, hogy miért nem előbb vettem elő. Sokkal gyorsabban és persze csendesebben tudtam fejni, utána csak a kézit használtam!
2013. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az IQ-n nincs szíváserősség, csak ameddig lemegy a kar. Ezért is vettem Avent Comfortot. Na ez kiszívja rendesen, 3 erősség van meg egy gyors, amíg beindul a tejleadó reflex (plusz hozzászokik a cicigomb, mert tényleg nagyon erősen szív). Volt kézim is meg IQ, ez egy megváltás. De hát kinek mi jön be. Nekem gyors tempóval csak csöppen a tejem, meg hát a baba se úgy cucog rajta.
2013. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!