Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amennyiben szeretnék a fagyasz...

Amennyiben szeretnék a fagyasztóba tejcsit eltenni, hogyan csináljam? Mármint a babámnak úgy tűnik elég, de szeretnék tartalékolni.

Figyelt kérdés
A fejést hogyan csináljam?babám de.ált.1 ciciből eszik,du.már mindkettőből.Mivel többnyire mindet kiszívja ,közvetlenül szopi után nem valószínű,hogy ki tudok préselni,ezért inkább várjak vele,később álljak neki?
2009. nov. 21. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kísérletezd ki, ahogy Neked jó. Fejhetsz közvetlen szoptatás után is, lehet, hogy beindul a tejleadó reflex és jön egy csomó. De fejhetsz a másikból is, akár szoptatás közben, így időt spórolsz.

Vagy ki is hagyhatsz egy órát és pihentebben állsz neki.

Végezetül: az első babámnál én is tartalékoltam. A másodiknál nem volt időm két gyerek mellett fejegetni és nem is volt rá szükség.

Épp elég, ha néhány adag tej van a mélyhűtőben vészhelyzet esetére. Én még azt is kidobtam pár hónap után.

2009. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szoptatás után kipréseltem annyit, amennyit tudtam, és egy napi adagot egyben fagyasztottam le. Eleinte ez csak 20-30 mili volt, később már több lett. A végén volt 5-6 liter anyatej a fagyasztóban. Ezt az utolsó cseppig ki kellett öntenem, mert áramszünet volt 2 napig. :(

2009. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is fejtem egy csomó tejcsit, és a kisfiam nem fogadja el a fagyasztott tejet. Az igazat megvallva tényleg érdekes a szaga, nem olyan mint a friss!
2009. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!